Domů>Sorbenty>Práškový absorbent pro vodní r...

Práškový absorbent pro vodní roztoky HYDROABSORBER 10 kg Faren

Kód výrobku: 493c59df7950847feae4c3384018bcf7
Výrobce: FAREN
Dostupnost: 3 dnů
Vaše cena: 6 756 Kč
HYDRO ABSORBER rychle absorbuje jakýkoliv roztok obsahující vodu. Mikrogranule HYDRO ABSORBERU reagují charakteristickým způsobem –npři kontaktu s vodními roztoky okamžitě nabobtnají díky velice rychlému nasávání okolního roztoku (během 30 – 60 sekund). Absorpce je kompletně zakončena tvorbou kulových částic gelové konzistence. V tomto stádiu lze potom absorbovaný materiál odstranit pomocí koštěte s tuhými štětinami. HYDRO ABSORBER neuvolní absorbovanou kapalinu zpět do prostředí,k tomuto jevu dochází až po velice dlouhé době. Je srovnatelně účinný jak pro pH neutrální tak i pro kyselé či bazické roztoky. Je vyjímečně účinný, pouze 10 g produktu je schopno absorbovat 100 – 200 g roztoku (provedení je nejúčinnější, když je objem vodního roztoku rozprostřen na co největší plochu), jinými slovy 10 až 20 násobek vlastní hmotnosti. HYDRO ABSORBER je ideální absorbent pro všechny možné havárie – zde jsou uvedeny ty nejdůležitější: Chladící emulze, olejové emulze. Kyselá odmašťovadla. Vodní roztoky glykolu. Zbytky průmyslového čištění. Tekutiny organického původu (krev, moč, kejda). Kaly, které nejdou odstranit jinak. Výrobek je vynikající při zvládání kontinuálních úkapů (stroje používající emulze, sběrné nádrže na kejdu, technické místnosti s bojlery, chladící a topná zařízení, kondenzační nádrže chladících systémů. Jeho použitím lze vytvořit bariéry vhodné velikosti o objemu odpovídajícímu úkapu na rozdíl od mechanických bariér. Výrobek je zcela netoxický a nehořlavý. Produkt plně vyhovuje bezpečnostní legislativě na pracovišti. JAK Pro jednorázové čištění nasypejte odpovídající množství HYDRO ABSORBERu na vyteklou kaluž a počkejte, až se částice nasytí roztokem. V průběhu této operace využijte koště s tuhými štětinami k rozestření částic po celé ploše kaluže tak, aby se usnadnila absorpce roztoku. Poté nasycené částice smeťte a odstraňte. Pro zachycení kontinuálního úkapu vytvořte z částic bariéru odpovídající velikosti a objemu kolem zasaženého místa. HYDRO ABSORBER zabrání úniku průsakem skrz bariéru, jak tomu bývá u běžných materiálů. Pozn. HYDRO ABSORBER transformuje vodní roztoky na gely, které lze odstranit mechanicky běžně smetením. Opomenete-li částečky gelu na podlaze po jejím očištění, mohou eventuálně zapříčinit nehodu, protože jsou kluzké. Je proto nezbytně nutné prostor dokonale očistit. Produkt je nevhodný pro použití v místech určených pro chůzi.

BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT DRY 626 10 kg Faren

BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT  DRY 626 10 kg Faren

BEZPEČNOSTNÍ ABSORBENT DRY 626 je granulovaný absorbující prášek na bázi křem...

Cena: 7 886,00 Kč

detail

Superabsorbent inertní amorfní prášek Faren SNOW 5 L

FAREN

Superabsorbent inertní amorfní prášek Faren SNOW 5 L

Ekologický superabsorbent SNOW je velmi lehký, inertní a amorfní absorbující ...

Cena: 443,00 Kč

detail

Superabsorbent inertní amorfní prášek Faren SNOW 30 L

FAREN

Superabsorbent inertní amorfní prášek Faren SNOW 30 L

Ekologický superabsorbent SNOW je velmi lehký, inertní a amorfní absorbující ...

Cena: 953,00 Kč

detail

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Planetachemie.cz

Samolepky na zeď promění daný prostor k nepoznání a dodají mu originalitu. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Pěkné koupelny do každého domu a bytu. Kupte si zahradní nábytek online. Luxusní holení pro opravdové muže.

Hliníkové slitiny

Hliníková slitina ENAW-5754 je odolná proti korozi, lehká a trvanlivá.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Konvertor koroze RUGINOX 25 kg Faren

FAREN

Konvertor koroze RUGINOX 25 kg Faren

Cena: 9 527,00 Kč

koupit

Konvertor koroze RUGINOX 5 kg Faren

FAREN

Konvertor koroze RUGINOX 5 kg Faren

Cena: 2 043,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace